گیلاس میوه ای مفید برای سلامت قلب و عروق

گیلاس میوه ای مفید برای سلامت قلب و عروق

خواص گیلاس,فوايد گیلاس,گیلاس درماني,خاصيت گیلاس,خواص گیلاس درماني,خواص گیلاس براي پوست,خواص گیلاس براي مو,خواص گیلاس براي جواني,خواص گیلاس براي بارداري,خواص خوردن گیلاس,فوايد گیلاس خام,فوايد گیلاس پخته

گیلاس میوه ای مفید برای سلامت قلب و عروق

به گزارش بی اس ام اس : این میوه سرشار از پتاسیم و منیزیم است كه برای سلامت قلب و عروق بسیار مفید است.گیلاس حاوی ویتامین C است كه در حفظ سلامت پوست، افزایش قدرت ایمنی، تشكیل بافت پیوندی و سلامت اعصاب نقش مؤثری دارد.گیلاس جزء میوه‌های كم كالری محسوب می‌شود و سرشار از پتاسیم و منیزیم است كه برای سلامت قلب و عروق بسیار مفید است. مصرف گیلاس و سایر میوه‌های تازه كه حاوی مقدار زیادی آب است، موجب حفظ سلامت بدن می‌شود.تمام واكنش‌هایی كه در بدن صورت می‌گیرد، در حضور آب است. آب برای حفظ سلامت پوست بسیار مفید است و از بروز یبوست پیشگیری می‌كند، حتی موجب درمان یبوست می‌شود.اگر افراد نتوانند آب بنوشند می‌توانند، از موادی كه دارای آب زیاد هستند، مثل میوه‌ها و سبزی‌ها به مقدار زیاد استفاده كنند كه از این طریق آب به بدنشان می‌رسد.


گیلاس و میوه‌‌ها سرشار از فیبر هستند و برای حفظ سلامت و پیشگیری از سرطان می‌تواند، مفید باشد. همچنین در حفظ سلامت قلب – عروق و تعادل گردش خون بسیار مؤثر است و از یبوست پیشگیری می‌كند.

گیلاس میوه ای مفید برای سلامت قلب و عروق

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.